Obagi Є 23 товарів.

Професійна косметика Obagi для здоров’я і краси кожної жінки

Кажуть, що жінка виглядає так, як на це заслуговує. Від того, як вона доглядає за собою, які косметичні засоби використовує, залежить її молодість, здоров’я і краса. Безліч зовнішніх факторів, спосіб життя, генетична спадковість накладають відбиток на зовнішній вигляд сучасних жінок. Професійна косметика Obagi створена для задоволення потреб і збереження краси прекрасної половини людства. Це ціла низка косметичних і дерматологічних продуктів, які покликані відновлювати шкіру, турбуватися про її здоров’я, омолоджувати і доглядати. Під ТМ Obagi випускаються запатентовані системи, що містять професійні препарати для застосування в певному дозуванні і послідовності. Кожен косметичний засіб – унікальний і оснований на дослідженнях, новітніх технологіях і винаходах.

Особливості професійної косметики Obagi

Косметичною продукцією Obagi користуються мільйони жінок у всьому світі. Щодня їм вдається позбавлятися зморщок, вугрів, акне, плям та інших недоліків. Тепер професійна косметика Obagi доступна і для українських красунь. Вона включає такі системи з догляду за шкірою:

  1. Nu-Derm System, яка відповідає за омолодження. Професійна система сприяє регенерації шкіри, стимулює обмінні процеси в організмі, усуває пігментацію і наслідки пошкоджень. Косметика Obagi активно бореться з ознаками старіння.
  2. C Rx System, яка призначена для створення блискучої здорової шкіри. Вона регулює вироблення меланіну на клітинному рівні, стимулює процес появи в організмі колагену.
  3. Professional – C Serum, що орієнтована на антиоксидантний захист шкіри. Має високу концентрацію вітаміну С, усуває ранні ознаки старіння, попереджує можливі пошкодження. Професійна косметика Obagi цієї серії зволожує шкіру, робить її м’якою і гладенькою.
  4. ELASTIderm. Засоби цієї серії доглядають за шкірою навколо очей. Професійна косметика Obagi містить мінеральний комплекс, який стимулює репродукцію здорових клітин, попереджуючи старіння.
  5. CLENZIderm, що може очистити шкіру протягом двох тижнів. Це високоефективна антивугрева система, яка гарантує швидке зникнення висипу.

Купити професійну косметику Obagi за прийнятною ціною вигідно в інтернет-магазині “МедіКосметік”. На нашому сайті представлений великий асортимент продукції, серед якого ви зможете обрати і замовити засіб відповідно до типу і стану своєї шкіри. Коштує професійна косметика Obagi не дуже дешево, однак, зважаючи на ефект від застосування, така вартість виправдана. Доставка замовлень здійснюється в Київ, Львів, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернігів, Луцьк та інші міста України.

  • Перегляд
на сторінці
Showing 1 - 8 of 23 items