Я знаю чим Ви займались цього літа!

Я знаю чим Ви займались цього літа!

Або чому в нас виникає загострення вугревої хвороби в осінній період?

Літом нам всім здається, що обличчя на 3 місяці вкривається природнім ВВ кремом. Від ультрафіолету зникають висипання, тон шкіри стає рівномірним і, навіть пігментація стає менш помітною! Але, приходить осінь і все повертається з новою сильнішою хвильою!!(

Справа в тому, що УФ-випромінювання справді мають невеликий антибактеріальний ефект на акне, але воно має також пошкоджуючий ефект на шкіру. І створює ефект "дамби" на шкірі. Шкіра під час пошкодження включає свої захисні механізми - він потовщує епідерміс і роговому шару важко відторгатися та оновлюватися. Це все призводить до наслоєння та потовщення шкіри. Коли так відбувається, у шкірі важко проходять всі фізіологічні процеси. Шкірне сало, яке теж починає інтенсивніше виділятися, починає розширювати та закупорювати разом з мертвими клітінами шкіри пори. І - БАМ! Дамбу прориває, коли закінчується антибактеріальний ефект УФ. Зазвичай - це відбувається осінню. 

І це все дуже легко попередити! Обмежити сонце та сонцезахисні засоби!

Але всі ми знаємо, що Ви все літо засмагали і ходили по вулиці без сонцезахисту! Так, адже сонце шкідливе тільки коли Ви в купальнику в Єгипті, а інакше - воно Вас не бачить у місті!)))

Тому, пишу цей пост про те як попередити вибух "дамби", коли її фундамент уже закладено.

Для почитку - ми нарешті забираємо першопричину і використовуємо сонцезахист. Потім (тільки потім!) починаємо поетапно розбирати дамбу. Найкащим варіантом буде прийти на поверхневий пілінг - я люблю DMK лужний пілінг в таких випадках робити. 

Або, можна використовувати сиворотки з кислотами для м'якого щоденного пілінгу. Мені дуже подобається Active Serum Is Clinical. Суміш кислот не тільки вілновить нормальну товщину шкіри, але і підсушить прищі та зробить тон рівним.

Також, моїм фаворитом у питаннях акне чи фотостаріння завжди був та буде - Revitosin DMK. Топічні ретиноїди ідеально почати використовувати 2 рази в тиждень з осені.

Пам'ятаємо, що все це можна використовувати тільки при умові, що Ви вже не засмагаєте та використовуєте сонцезахист! 

Потім, ми укріпляємо імунітет шкіри. Те, про що я завжди згадую у будь-якій темі. Це - однозначно бета-глюкани - Beta Gel DMK, Betagen DMK, Transgenesis DMK Limited).

Як альтернатива - можна виготовити сиворотку в клініках МедіСкін з інгрідієнтів UniverSkin - лактопептиди - для імунітету шкіри та 2 різні кислоти (наприклад: азелаїнова та саліцилова). 

Та, на завершення, спрей Acu Mist для знищення бактерій та зменшення ризику виникнення запальних елементів.

acu mist dmk

Нехай помилки літа не нагадують про себе восени!

Любіть себе та свою шкіру!

Ваша, Ліза Куртяк, ХО ХО

Leave a reply