Весняна профілактика акне!

Весняна профілактика акне!

Кожного року у березні мене чекають лишня вага та підсипання! Так відбувається з 13 років і я вже останні років 5 (відколи поглиблено почала вивчати косметику та шкіру) знаю про це. А останні роки 3, я працюю над цим! 

Найбільше я боюся, щоб повернулася моя вугрева хвороба, тому я не чекаю перших ластівок (чи краще їх назвати "первоцвіти"))) )! У мене з 1 березня починається активна профілактика.

Отже, ось зверху мій догляд. Його ще можна назвати - ідеальним доглядом для закріплення результату лікування акне, для підлітків у яких з'являються перші ознаки гормонального дисбалансу, для жінок, які приймають лікарські засоби, які можуть викликати зміни з боку ендокринної системи. Тобто, для всіх кому потрібно попередити акне!

Пробіжимось швидко по каскаду причин виникнення акне. Надмірне виділення шкірного жиру, призводить до його накопичення в порах. Мертві клітини з поверхні разом з цим жиром та з приєднанням бактерії, викликають запальні реакції організму, що ми звикли називати, як акне.

Цей каскад- це і є те, з чим ми будемо боротися для профілактики акне. І блокувати цей ланцюг реакцій на кожному етапі. 

Правильне вмивання!

Це запорука успішного догляду за будь-якою шкірою. Тому засобам для вмивання ми приділяємо особливу увагу. Неправильний догляд може бути причиною всіх Ваших бід. Я часто про це згадувала раніше, особливо в статті про помилки лікування акне

Це повинно бути гель для вмивання. Тільки гелевими розчинами, які вспінюються і змиваються водою можна гарно вимити забруднені вміст пори. Особливо уважно потрібно підійти до питання складу умивалки. Вона не повинна змінювати рН!!! Такі засоби ми маємо в американських косметиках DMK, Is Clinical. 

Я умиваюсь Mediterane Pearls DMK Limited. Я її буквально недавно вперше спробувала і я в захваті. Вона не змінює рН, завдяки гранулам всередині має невеликий відлущуючий ефект, тому шкіра після неї блискуча і гладенька. А головне, що мені найбільше сподобалось - обличчя після умивання зволожене і м'яке.

Звуження пор!

Якщо підвищується секреція шкірного сала - автоматично за нею йде розширення пор. Тому, не чистка кожні два тижні, а звуження пор спеціальними крапельками. Є капельки чи сиворотки з 2-ма видами дії, які звужують пори. Перші на основі кислот, що м'яко відлущують пору зсередини і "склеюють" її. Другі, впливають на андроген-залежні рецептори, тим самим блокуючи надмірне виділення себуму. Останні нам ідеально підходять, так як впливають на причину. Тому в мене завжди є Pore Reduction Drops від DMK (USA). 

Антибактеріальна дія!

В DMK є просто шикарна штучка, яка по відношенню до pB acnes діє аналогічно антибіотикам. Це спрей, що не впливає на внутрішні органи, не вб'є нам всі існуючі мікрофлори в організмі (які так важливі для нас), тому я його теж завжди маю, як аптечку, на випадок підвищених ризиків. І я також вже про нього розповідала Acu Mist DMK .

Відновлення епідермального бар'єру та імунітету шкіри. 

Коли наступає осінньо-зимовий період, ми вже знаємо, що з ним наступає сезон вірусів. І ми починаємо укріпляти імунітет для профілактики вірусних інфекцій. З нашою шкірою все аналогічно. Коли потрібно попередити запальні процеси в шкірі - ми укріпляємо імунітет шкіри. Хто ще про нього не чув - ми вже про це говорили у статті останнє слово завжди за імунітетом

Для мене- відновлення імунітету - це завжди бета-глюкани і мій улюблений Beta Gel DMK.

Видалення мертвих клітин.

Наша шкіра постійно оновлюється і мертві клітини можуть затримуватися на поверхні. Вони призводять до потовщення шкіри та її ороговіння. Тому її потрібно постійно очищати від зайвого (мертвого) шару клітин, особливо при схильності до висипань. 

З цією метою я вибрала Revitosin (похідне вітаміну А). Тому що він крім ексфоліації має також антимікробну дію та антиоксидантну. Я його використовую 2 рази на тиждень наніч, чергуючи з Acu Creme, який має протизапальний та бактерицидний ефект. Після ретиноїдів обов'язково потрібно використовувати сонцезахист. У мене - це NutraScreen ДМК. Недавно перевірила його в Мексиці. На обличчя нанесла його, а на тіло крем іншої (теж дорогої фр. марки). Короче - обличчя біле, а плечі облізли!))) Французький сонцезахист залишився а Мексиці (в смітнику)! 

Зволоження шкіри.

І, звичайно, якщо ми відчуваємо сухість шкіри - це не панацея від акне, яка підсушує прищі! Це зло, яке крім погіршення акне, призводить ще й до старіння шкіри. Ви завжди маєте відчувати хороше зволоження, інакше гарної шкіри Вам не бачити. Я люблю Hydroloc DMK або BetaGen DMK. Всі креми DMK потрібно наносити на зволожену шкіру Herb adn Mineral Spray DMK (це стосується і Acu Creme). Так ми добиваємось їх трансдермального проникнення!

Цей догляд прикриває всі "тили", тому сьогодні 6 квітня (найнебезпечніший місяць позаду) і я без акне, але з двома зайвими кілограмами!( Нічого - це теж я виправлю! В мене вже є Vela Shape у MediSkin!))) 

Любіть себе та свою шкіру!

Ваша, Ліза Куртяк, ХО ХО) 

Leave a reply