Обличчя сяє далеко не від любові!!!)

Обличчя сяє далеко не від любові!!!)

Від любові з'являється блиск в очах, а обличчя блистить від антиоксидантів! 

Коли я сижу в компанії з незнайомими дівчатами, я легко можу сказати чи доглядають вони за обличчям і наскільки це якісний догляд. Генетика та правильний спосіб життя може нас робити довго без недоліків шкіри та без антивікових змін. Але насправді далеко не це є критерієм доглянутого обличчя. Блиск обличчя - ось куди ми прямуємо з косметологами, коли проводимо доглядові процедури та назначаємо домашній догляд! Я не говорю про жирний блиск, або блиск від олійки для обличчя, я говорю про сяяння шкіри зсередини. Незважаючи ні на що! Чи Ви тільки що встали, чи Ви з професійним мейкапом, чи катаєтесь вже тиждень на лижах. Сяяти шкіра повинна завжди!

Звідси пішла мода у візажистів на консилери! Вони теж дійшли висновку, що сяюче обличчя - це здорово, природньо та дорого! 

"налите обличчя, як яблучко"

Чому ми втрачаємо з віком свій натуральний блиск?

З віком ми втрачаємо колаген, еластин. Але - це є причаною відсутності блиску у 50, чому ж його у 90% випадків нема вже у 30?

Наші зовнішні фактори - загазованість повітря, фотостаріння, стрес, авітаміноз, вільні радикали - це все забирає від нас такий бажаний здоровий зовнішній вигляд. Якщо Ви ще й курите - це "джек пот"!!! Вам неуникнути сірості шкіри та матовості.

Також, для сяяння шкіри дуже важливим фактором є вологість шкіри. 

Як повернути шкірі блиск?

В першу чергу, перевіряємо загальний стан шкіри! Такі показники, як: вологість шкіри, приховану пігментацію. Благо в МедіСкін в нас є обладнання для цього!) Починаємо регулювати ці показники, якщо в цьому є необхідність. У віці понад 50, бажано проводити ін'єкції колагену. Організм вже не виділяє свого колагену у потрібній шкірі кількості. 

Щодо вологості, я про це неодноразово вже писала! Як перевірити шкіру на вологість. Найлегше - це прислухатись до своїх відчуттів. Якщо у Вас на протязі дня є "ефект натягнутого обличчя" або "ефект маски" - це вже перший дзвіночок, що шкірі невистачає води. А залежності від стадії сухості шкіри - відрегулююйте її та контролюйте. 

Відрегулювали основні показники шкіри, кинули курити і тепер основне - познайомились з АНТИОКСИДАНТАМИ!

Що таке антиоксиданти?

Для того, щоб відповісти доступно на це запитання, я хочу спочатку пояснити: що таке ВІЛЬНІ РАДИКАЛИ? 

Це нестабільні молекули, а яких один з електронів є неспареним! Всі ми створені для парування))! Електрони в першу чергу. Вони забирають собі пару у здорової молекули. Самі стають стабільні, а в минулому здорова молекула - сама стає вільним радикалом і продовжує відбирати собі у іншої здорової молекули електрон. Так запускається процес окисних реакції. Який на своєму шляху руйнує клітини та цілі тканини. 

Скоріше за все Ви про це чули, коли слухали про причини появи раку в організмі, причини Альцгеймера і т.д. Так, це дійсно зло для всього організму. І не тільки для організму - це причина корозій металів, псування продуктів і т.д. 

Якщо приміряти ці реакції для шкіри, то в першу чергу тут страждає КОЛАГЕН! Це інертна молекула, яку щапускають тільки окисні реакції, від чого вона руйнується і наша шкіра СТАРІЄ

Від чого в організмі виникає надлишок вільних радикалів?

- УФ-випромінювання залишають молекули електронів!

- куріння - нікотин і смоли запускають реакції окислення

- забруднена екологія - газові речовини, що забруднюють наше повітря також запускають окисні реакції

- стрес - гормони стресу (адреналін та кортизол) порушують процеси дихання в клітинах та роблять їх вразливими для вільних радикалів!

Знайомі фактори? Я про них згадувала на початку, коли відповідала на питання: чому шкіра втрачає свій блиск!) Тепер ми з Вами вже обізнані і будемо називати це професійно - "оксидативний стрес"

Де живе поганий герой, там завжди з'являється хороший герой! В нашому випадку - це супергерой! 

Супергерой

Антиоксиданти!

- це речовини, які зупиняють реакції окислення вільних радикалів. Вони нам надходять з їжею. Їх дуже багато в таких продуктах, як обліпиха, горіхи, чорнослив, виноград і т.д. 

Було б прекрасно збільшити для всіх антиоксиданти в своєму раціоні. Але для шкіри було б ще краще отримувати чисті формули антиоксидантів у сиворотках, чи кремах щодня.

Рейтинг найдієвіших антиоксидантів у космецевтиці!

Це мій особистий рейтинг ТОП-5 формул антиоксидантів (АО), які я всім рекомендую мати для себе на увазі при виборі сиворотки чи крему.

№1 СУПЕРОКСИДДИСМУТАЗА (CОД)

Супероксиддисмутаза

Споживання молекулярного кисню клітинами супровождується утворенням проміжних продуктів, одним з яких є надзвичайно токсичний СУПЕРОКСИД. В організмі в нас є наш фермант СУПЕРОКСИДДИСМУТАЗА (СОД), який пертворює цей вільний радикал в перекис та кисень. Таким чином цей фермент відіграє найважливішу роль у захисті від оксидативного стресу всіх клітин, що так чи інакше знаходяться в контакті з киснем. Тому він у мене на першому місці! 

В яких продуктах є СОД?

- сиворотка GeneXC Is Clinical- дуже велика концентрація і не тільки СОД, ми ще про неї згадаємо у цій статті не один раз)

- крем TRANSGENESIS DMK Limited - СОД у DMK дуже люблять. Включили у свої ензимні маски, тому не дивно, що саме цей компонент є у іхньому найкращому кремі!

- У Universkin теж є СОД (як окрема діюча речовина) - можна змішати її у потрійній концентрації, а можна додати до інших АО.

- крем YOUTH Intensive Creme Is Clinical 

№2 Вітамін С

аскорбінова кислота

Ну просто неможливо говорити про антиоксиданти і не сказати про вітамін С. Я вже починаю звертати увагу, що слова - аскорбінова кислота, зустрічаються майже в кожній моїй статті! Але воно того вартує.)

Поясню чому він так важливий для нас саме в домашньому догляді! Справа в тому що всі свої антиоксиданти ми отримуємо з продуктів харчування. Дієта насичена вітаміном С дуже корисна, але не для шкіри! Справа в тому що до шкіри нічого не доходить, після потрапляння вітаміна С в організм він працює, а потім виводиться видільною системою. Тому він так необхідний у сиворотках, кремах та ін! 

Всі наші засоби я називати не буду, їх міліон! Скажу про пару улюблених:

- Direct Delivery Vitamin C DMK

- Super Serum DMK

- GeneXC Is Clinical  (його тут найбільше - 20%) 

№3 Ферулова кислота

ferulic acid

Зустрічається досить рідко, але дуже ефективна! Тормозить процес пероксидного окиснення ліпідів. У нашій клініці представлена у вигляду діючої речовини до сиворотки UniverSkin. Скажу по секрету - це була одна з причин чому ця косметика взагалі в нас з'явилася! 

№4 Токоферол (Вітамін Е)

Він вбудовується в клітинну мембрану та захищає від атак вільних радикалів зсередини. Ця молекула дуже нестійка, тому засіб треба брати від зороших виробників і поєднувати її з молекулою аскорбінової кислоти. Про цю парочку я ще згадаю!

Так як токоферол - жиророзчинний вітамін, він зазвичай входить в сиворотки на маслянистій основі. Тому ці сиворотки також гарно зволожують шкіру. Я особисто дуже люблю 

Seba E DMK - його можна використовувати самостійно, а можна пару капель додавати в крем, щоб зробити його зволожуючим.

seba e

І взагалі після Seba E нічого навіть не хочу Вам більше називати! Як на мене - ідеальний продукт з токоферолом!

№5 Ретинол (вітамін А)

ретинол

Сильний антиоксидант, але не для кожного! І в той же час - бореться з усіма проблемами шкіри! Зустрічається у різних формулах. З ним поводитись потрібно дуже обережно. Молекула знищується під дією світла, тому продукти з ним - це продукти на ніч. Ми їх нанесли і навпомацки в темряві пішли нащупувати ліжко.))

Про ретиноли можна говорити просто годинами і нахвалювати їх, але я не буду, бо Ви ще всі підете і купите!)) А я проти, щоб Ви їх купували без консультації лікаря-косметолога. Продукти ці всі досить сильні алергени, їх не можна використовувати довго, літом, вагітним і т.д. - короче - сотня деталей! 

Коротко пробіжусь по продуктам улюбленим:

Revitosin - про нього у нас знають всі хто готувався до серйозних пілінгів та шліфувань. 

Revise A - ті ж формули, що і в Revitosin, але слабші концентрації і у кремі.

Pro-Heal Is Clinical - має також вітамін С та Е, тому комбінація для антиоксидантного захисту дуже крута!

Retinol UniverSkin - діюча речовина чистого ретинолу для сиворотки. 

І головне - який би Ви ретинол не обрали - зранку не забувайте наносити сонцезахист!

Важливо знати,

що нам одного антиоксиданту мало для повноцінного захисту клітини! Це пов'язано з її структурою. Всі АО можна розділити на дві групи: водорозчинні та жиророзчинні. Клітина має мембрану, яка складається з ліпідів, тому її зможуть захистити тільки жиророзчинні елементи (наприклад - вітамін Е) та всередині клітини міститься вода, тому в ній зможуть працювати тільки водорозчинні АО (наприклад, вітамін С). Ось чому ми в МедіСкін завжди формуємо набори DMK з DIRECT DELIVERY VITAMIN C (вітамін С) та SEBA E (вітаміе Е) і ми а захваті як вони круто працюють разом!

І, за традицією, заглянемо в майбутнє!

Я думаю, що дуже скоро я отримаю нового учасника ТОП-5 антиоксидантів! У нього дуже великі перспективи, але його на разі майже ніде нема в домашньому догляді. Якщо і є то в мізерних концентраціях. На anti-age конференціях його називають найдієвішим продуктом у боротьбі зі старінням. РЕЗВЕРАТРОЛ -  запам'ятайте цю назву! Це наступний "вітамін С"! У нас він представлений тільки в Is Clinical в спреї для зволоження обличчя і антиоксидантного захисту Cooper Firming Spray та у масці для омолодження, яку ми використовуємо у процедурі "Вогонь та Лід".  

Зате він дуже поширений завдяки одному продукту, в якому його найбільше.Тому рекомендую просто збільшити споживання цього продукту і я впевнена Вам така Anti-age терапія навіть сподобається!)))

Найбільше резвератролу у ЧЕРВОНОМУ ВИНІ!!!! 

резвератрол

Знайдіть свій ідеальний антиоксидант, а ще краще використовуйте всі по-черзі, запивайте це все червоним вином і Вам неуникнути шикарної сяючої шкіри! Я Вам гарантую, що можливо Ви не уявлятимете, які глобальні реакції припиняють ці супергерої, але Ви 100% підсядете на це сяяння шкіри зсередини!

Любіть себе та свою шкіру!

Ваша, Ліза Куртяк, ХО ХО) 

Leave a reply