Як уникнути побічних ефектів від шліфувань та пілінгів?

Як уникнути побічних ефектів від шліфувань та пілінгів?

Як уникнути побічних ефектів від шліфувань та пілінгів? Готуватись, готуватись і ще раз готуватись!

Як говорить Данне Монтаге-Кінг (директор компанії DMK): якщо ми не прготуємось до пілінгу - ми повинні готуватись до побічних ефектів. Я повністю підтримую його ідею і завжди її наслідую! Одразу попереджу, що тут не йдеться про поверхневі пілінги та лайтові шліфування. Ми розглянемо тільки випадки, коли серйозно пошкоджуємо шкірний бар'єр. 

Зволоження!

По-перше! Шкіра до серйозних процедур має бути не пошкоджена, без висипань та обов'язково - добре зволожена. Якщо перші два пункти всім зрозумілі без пояснень, зупинюсь на третьому! Суха шкіра - дуже погано переносить будь-які травми, пошкодження і т.д. Тому після пілінгу вона буде дуже важко відновлюватись, що підвищує ризик виникнення побічних ефектів. Якщо ж ідетьсяпро шліфування шкіри, то все набагато гірше, так як при шліфування ми ще більше сушимо шкіру, випаровуючи воду. Тому, Ви відразу відчуваєте "ефект маски" на протязі пару днів після шліфувань. Добре зволожена шкіра - це запорука швидкого та гарного відновлення шкіри.

Як перевірити зволоження шкіри?

Звичайно, все набагато простіше, якщо Ви відвідуєте професійного косметолога, в якого є професійні гаджети, які покажуть рівень зволоження шкіри у відсотках, або рівень втрати вологи. Але, якщо Ви ще такого не знайшли, будемо розглядати відносні показники. Прислуховуйтесь до своїх відчуттів. Зазвичай - це дискомфорт, натягнутість, сірість шкіри. Якщо - це не критично, тоді досить використовувати зволожуючий крем, що буде запобігати втраті вологи та утримувати воду на поверхні. Якщо ж все досить критично, то процедурою вибору буде - біоревіталізація (ін'єкції гіалуронової кислоти).  

Навіть якщо ми забудемо що це у нас підготовка до шліфувань, ми повинні боротися завжди з сухістю шкіри. Загальний стан одразу міняється - це плюс профілактика вікових змін.

Уникнути стресу для шкіри

Якщо ми почнемо копатись, чому взагалі виникають побічні ефекти після шліфувань та пілінгів, то основним фактором буде стрес! Так, ці процедури - це просто шалений стрес для будь-якої шкіри, навіть самої підготовленої. Як ми уникаємо стресів у звичайному житті? Тренуємось, щоб це не було таким стресом. Для прикладу, якщо Ви стрибаєте з парашутом з висоти 1000 метрів після 9 стрибків з 800 метрів - це не буде таким стресом для Вас, як стрес при першому стрибку. Тому, я пропоную до пошкодження шкіри, чи то кислотами, чи то лазерами, готуватися тим же пошкодженням, але поступовим і дуже слабеньким. 

Я люблю при цьому використовувати ретиноїди. Мій улюблений - Revitosin. Він має все для того, щоб підготувати шкіру! Він підсушить запальні елементи невеличкі, чи ті які хочуть тільки з'явитись. Він поступово розрихлює поверхневий шар шкіри і тим самим робить поверхневий пілінг. Чому він краще за інші кислоти для щоденного використання? Він не висушить шкіру, що нам дуже завадить при шліфовках, як ми вже зрозуміли.

Допомогти шкірі включити захисні сили організму.

Наша шкіра після пошкодження починає включати захисні фактори організму для того щоб відновити її. У цьому і заключається чудодійна сила шліфувань та пілінгів. Знімаючи поганий шар шкіри - наш організм сам відновлює його. При цьому новий шар буде з молодих, не пошкоджених клітин. Ми, ніби, перероджуємо її. А що якщо цьому процесу допомогти? Шкіра відновиться набагато швидше, а ще відновлений шар буде ще кращим. Тому перед процедурою, після процедури одразу та через місяць ідеально зробити - PRP (ін'єкції плазми збагаченої тромбоцитами) приготованої з вашої крові. Вона Вам прискорить всі фактори захисту та росту Вашого організму. 

Якщо Ви налаштовані на кардинальні шліфування. то без неї ніяк! Наш організм - не безлімітне джерело тромбоцитів та факторів росту. І тому часто в нього не вистачає сил самому відновитись та захиститись! В результаті чого -сюрпризи (побічні ефекти і незадовільний результат шліфувань. Не люблю такі сюрпризи, а Ви?)

Отже, на фото! Умивання Acu Klenz, Acu Mist - для того щоб попередити можливість виникнення висипань та Revitosin (ну, Ви вже знаєте для чого) ). Це мій ідеальний домашній догляд на два тижні до шліфувань. 

Любіть себе та свою шкіру!

Ваша, Ліза Куртяк, ХО ХО)

Leave a reply