Останнє слово завжди за імунітетом шкіри!

Останнє слово завжди за імунітетом шкіри!

Ми вже так давно звикли, що зимою потрібно загартовуватись, пити вітаміни та імуномодулятори та ін. І все для підтримання імунітету організму, для захисту його від вірусів та бактерій. Але ми забули за найбільший орган організму - шкіру. Яка має свій імунітет, який захищає її також від негативних факторів, з якими ми її зіштовхуємо лоб в лоб щодня.

Ви звертали увагу, що у одних від паління дуже старіє шкіра, а у інших ні сліду, у одних (у мене колись)) ) - одна поїздка в поїзді=тиждень висипань, а у інших - ні сліду, у одних - є висипання при місячних, у інших - ну Ви знаєте... Так от так само кожен організм реагує на віруси і бактерії з якими кожен день стикається. Хтось на пару тижнів з пневмонією, а інші - навіть не зрозуміли, що навколо карантин.

Учені тільки недавно стали досліджувати імунну систему шкіри. Правильне омолодження, відновлення шкіри, лікування шкіри - просто безсиле без роботи над імунітетом шкіри. Ці всі терапії стають чимось таким дуже тимчасовим, допоки шкіра знову не стикнеться з агресивним фактором!

Крім того, тими ж ученими встановлено, що імунітет шкіри формується у клітинах лангергаса, омолодження напряму пов'язане теж з цими клітинами. Коли виникає пошкодження шкіри, вони працюють над тим, щоб відновити її. При потраплянні на шкіру бактерій - клітини лангергасу убивають їх. Тому ні про яке правильне управління віком, чи відновлення  без належної підтримки імунної системи шкіри мови бути не може!

Що ж саме руйнує імунітет шкіри?

В першу чергу - це погані звички - тютюнопаління, алкоголь, короткий сон, погане харчування та моє улюблене УФ-випромінювання. Тому якщо ми укріпляємо загальний імунітет сильніше і більше його потребуємо зимою, то літо - це саме той період, щоб потурбуватися про імунітет шкіри. 

Крім того не забуваємо про ліпідний бар'єр шкіри - це одна з запорук хорошого імунітету шкіри. Вони прекрасні напарники і один без одного не вміють працювати.

Якщо Ви належите до категорії 40+ - welcome до клубу зниженого імунітету шкіри. Після 40 - це абсолютньо природньо, що шкіра вже не має такої ефективності та продукції клітинами лангергаса, тому вона починає старіти дуже швидко. Я може захожу наперед, але я впевнена, що років через 10-20 вся Anti-age медицина буде побудована на повному відновленні імунної системи шкіри, роботою з ДНК шкіри та клітинами лангергаса. Я сподіваюсь хтось з Вас нагадає мені у 2027 перепостити ще раз цю статтю!)))

В останні ж 10 років, якби не такий прорив у естетичній медицині, то наша шкіра виглядала б набагато гірше, ніж у наших прабабусь. Вся справа у екології. Всі ми знаємо про її стан та скільки бруду та газових токсинів щодня осідає на нашій шкірі. 

Пілінги та агресивні процедури - при таких процедурах обов'язково потрібно допомагати нашому організму побудувати нову, здорову шкіру.

Як відновити імунітет шкіри?

По-перше, забираємо по-можливості причину його погіршення. Хоча б, погані звички і почати використовувати сонцезахист правильний

По-друге, попрацювати над ліпідним бар'єром шкіри та над її зволоженням.

При зниженні загального імунітету організму, при розладі травлення - знижується також імунітет шкіри, тому різке погіршення стану шкіри, може бути сигналом порушень в організмі. Або знаючи, що  у Вас системні захворювання - підстрахуйте шкіру.

Якщо причин послаблення аж ніяк не уникнути (наприклад, вік), або Вам його потрібно навмисне пошкодити (наприклад, при необхідності шліфування шкіри), то зараз ми розберемо, до чого на даний день дійшла сучасна фармакологія та біохімія.

Що використовувати?

Вітамін С.

Як не дивно, засіб який є незамінним для загальної імунної системи - вітамін С, це й один з найефективніших засобів для шкіри! На мою думку завжди потрібно і всім використовувати засоби з ним! Це прекрасний антиоксидант, плюс він стимулює всі процеси у шкірі - від утворення колагену до кровообігу в судинах. А ще він дає шикарний здоровий блиск шкіри - не жирний блиск, а дорогий здоровий блиск, його не реально спутати ні ж чим! Наші пацієнти (які майже всі мають в засобах вітамін С) звикають і "підсідають" на однотонний тон шкіри та цей блиск.

Тепер - не все так просто з вітаміном С. Побачивши у складі аскорбінову кислоту - рано тішитись)). 

Дивіться проценти! До 5% вітамін С діє тільки у Вашій голові!))) Оптимальна концентрація 10-15%. Не бачите взагалі відсотка на упаковці - відкладайте (це - плацебо). Вітамін С дуже нестабільна молекула і її дуже важко упакувати у баночку, щоб вона потім діяла на Вашій шкірі, тому це дуже дорога технологія і розкіш для косметичної компанії мати таку! Все має значення для ефекту - поворот молекули, стабілізація її, форма в якій випустили продукт. Тому, щоб не проводити Вам курс біохімії, скажу просто - засіб має бути дорогий! 

Кожну косметологічну компанії, перед тим як потрапити до нас, я перевіряє їх вітаміном С. І повірте одиниці виправдовують довіру! Якби був засіб дешевше за 80$ з вітаміном С, який би реально працював - він би продавався у нас!

Якщо Ви ще не пробували вітамін С - включіть його до свого "раціону" домашнього догляду і побачите, що з цього вийде! 

Ось мої улюблені сиворотки: 

Вітамін С (чистий) 10%: Direct Delivery Vitamin C 10% DMK та Professional C-serum 10% OBAGI.

FibroMax C 20% - чистий вітамін С у кількості 20% з DMK. Це одне з підтверджень того наскільки це нестабільна молекула і наскільки її дорого виготовити!

Компанія dmk умудрилась (інакше це не назвеш) запакувати у форму мікрокапсул. Сама мікрокапсулка навколо вітаміна С, захищає його від окислення та від УФ-випромінювання. Капсулка розчиняється сама, як тільки опинеться на шкірі. Тому, щоб вся "доза" не проникала в кінчики пальців, його наносять аплікаторами з такої нейтральної досочки.

                                               Fibromax C

Це у нас незамінний помічник у роботі! Якщо є наприклад рубець чи постакне - засипаємо його прямо в уражені ділянки.

Вітамін С у комбінації х іншими засобами: розділимо їх по проблемам, для яких проблем яка краще підійде.

Пігментація: C-claryifing Serum C-RX System Obagi вітамін С 10% та 4% гідрохінону.

Акне: Pro-Heal Serum Advance Is Clinical - вітамін С 15%, вітамін А та ще купа всього корисного! Дуже гарно розсмоктує кістозне акне та застойні плями після акне.

Відновлення та омолодження шкіри: Super Serum DMK та Super Serum Advance+ Is Clinical ! Я думаю не просто так вони СУПЕР обидві! ))) В першій вітамін С - 10%, в другій - 15%, в обох у них також додані прекрасні компоненти для відноалення імунного захисту шкіри! Це, така собі, важка артилерія! До них ще бажано брати щось для зволоження і буде - супер-супер серум!

                              vitamin C

Все прекрасно у витаміні С - але він досить часто викликає алергічні реакції та подразнення шкіри. Тому бажано робити пробу та уникати його після серйозних шліфувань та пілінгів. 

Бета-глюкани

Це якраз й нас випадок, коли підходить для використання у всіх випадках, особливо при пошкодженні шкіри!

Бета-глюкани стимулють макрофаги виділяти речовини, що стимулюють заживлення ран, пошкоджень шкіри і при цьому не дають розвиватись інфекціям шкіри. Крім цього - це також хороший антиоксидант та стимулятор колагену.

Найбільше я люблю бета-глюкани в DMK (США).

У чистому вигляді - це сиворотка Beta Gel

                                                    

Та більше їх у комбінації:

Ми вже про цю комбінацію згадували: Super Serum DMK . Знов повторюсь: не просто так - це СУПЕР серум))! Поєднання двох найкращих антиоксидантів - вітаміну С та бета-глюканів.

DMK Limited Transgenesis - це напевно один з кремів майбутнього. Крем вважається антивіковим, але всі інгрідієнти в ньому працюють на відновлення шкіри. Пару років тому тільки розробила компанія ДМК, як дуже дорогий, ексклюзивний засіб. Як маркетолог, я думаю, вони його зробили не на сьогодні, і навіть не на завтра - це крем на після-завтра! Тому що, захотіла б я щоб мій крем продавався сьогодні, я б в нього (нагадую - як маркетолог) поставила гіалуронку, чи пептиди, чи бурі водорості і т.д. А тут все на покращення поділу клітин, покращення імунного захисту шкіри. Сьогодні клієнт ще до цього не готовий - а завтра він без цього жити не зможе!!! 

Ми часто продаємо цей крем - і ефект завжди шокує мене особисто! Якщо є можливість його купити - далі статтю можете не читати - Ваш імунітет буде в порядку!

Тепер, пробіжимося по компонентам, які також напряму, чи опосередковано працюють з імунітетом шкіри: пантенол, гліцерин, вітамін Е, супероксид дисмутаза (це така собі "фішечка" Is Clinical ) - антиоксидантний фермент та  ін.

І не забувайте одні з основних правил для підтримки хорошого імунітету - правильне вмивання шкіри, зволоження шкіри та використання сонцезахисту!

Любіть себе та свою шкіру!

Ваша, Ліза Куртяк, ХО ХО) 

Leave a reply