PRP-терапія для волосся. Що це? Яки принцип дії?

PRP-терапія для волосся. Що це? Яки принцип дії?

PRP - терапія (Platelet Rich Plasma) - це одна з ефективних, багатофункціональних і безпечних процедур, яка відновлює і омолоджує клітини. PRP - терапія для волосся - це стимуляція прихованих резервів тканин з використанням власної плазми крові, результатом якої є відновлення волосся на мікрорівні. Як лікувальний препарат використовується багата тромбоцитами плазма, що виділяється безпосередньо з крові самого пацієнта. 

Свідчення до PRP - терапії:

гического центру.

порідшання волосся і їх випадання;

алопеція (облисіння);

уповільнене зростання волосся;

себорейный дерматит;

погана структура волосся : вони стають тонкими, ламкими і сухими; підвищена сухість або жирність шкіри голови, лупа, свербіж.

На сьогодні PRP - терапія у хорошого лікаря трихолога проводиться стандартним методом:

- За допомогою стерильних інструментів досвідчений трихолог здійснює забір венозної крові (ідентично узяттю аналізів крові з вени). Об'єм забираної крові - до 50 мл Залежно від захворювання волосся і шкіри голови, а також використовуваної методики.

- Кров обробляється спеціальним чином для отримання або рідкої плазми, або тромбоцитарного гелю або плазмафиллера. Обробка відбувається дуже швидко за допомогою високотехнологічного інноваційного устаткування європейського виробництва.

- Отримана плазма або плазмафиллер вводиться в шкіру волосистої частини голови професійних трихологом за допомогою підшкірних або внутрішньошкірних ін'єкцій. Якщо проводиться лазерний плазмалифтинг, то плазма гель наноситься на шкіру голову і потім вводиться в шкіру за допомогою лазерного випромінювання.

Спеціальної підготовки перед проведенням PRP - терапію не потрібно. Тривалість процедури складає близько 40-60 хвилин, а реабілітаційний період триває до 3-ої доби. Досвідчений трихолог відмічає, що добрий результат від цієї терапії спостерігається у пацієнтів на початковій стадії облисіння. Він також радить комбінувати PRP - терапію з мезотерапией або ж - іншими методами лікування випадання волосся.

Переваги PRP - терапія для волосся. За допомогою цієї процедури нормалізується робота сальних залоз в шкірі голови. Це означає, що таким чином можна побороти себорею (а разом з нею і лупа), а також запалення і свербіж, супроводжується це захворювання шкіри волосистої частини голови.

Також PRP - терапія волосся дозволяє зупинити відмирання волосяних фолікулів, активує " сплячі" волосяні фолікули. В результаті цієї процедури волосся стає міцніше, густіше, шовковистішими і блискучішими.

Повний курс PRP - терапія волосся  зазвичай складає від 3-х до 5-ти сеансів, які проводяться досвідченим лікарем трихологом з тижневою перервою. PRP - терапію волосся рекомендується проводити у поєднанні з іншими процедурами оздоровлення шкіри голови і волосся за призначенням лікаря. Перевагою цієї процедури є безпека її проведення, оскільки у пацієнта не виникає алергічних реакцій.

PRP - терапія протипоказання :

- онкологічні захворювання;

- застосування НПВС впродовж двох діб до проведення лікування;

- лактація, вагітність;

- депресивний стан, порушення імунітету;

- синдром тромбоцитарної дисфункції;

- число тромбоцитів в крові - менше ніж 105 тис./мкл; проведення ін'єкцій кортикостероїдів.

PRP - терапія для волосся  прискорює природні процеси регенерації волосся і шкіри голови, завдяки змісту в тромбоцитах відомих чинників зростання. Досвідченні лікарі відмічають, що в цій процедурі задіюються приховані резерви організму, тому виключені варіанти інфікування.

Відгуки про PRP - терапії у пацієнтів тільки позитивні. Вони відмічають значне поліпшення стану шкіри волосистої частини голови, а також прискорення зростання волосся і поліпшення їх зовнішнього вигляду. PRP - терапія для волосся відгуки є сучасним і ефективним методом лікування волосся і шкіри голови.

Leave a reply