Список товарів виробника - BIODERMA

Оптимальний догляд за шкірою забезпечується за рахунок гіпоалергенного складу, ретельно підібраного для кожного типу шкіри і чутливості, оптимальної переносимості і серйозного багатоступінчастого контролю на всіх етапах досліджень і виробництва.


Лікувальна косметика Біодерма (Bioderma) містить серії:


Атодерм - суха шкіра, атопічний дерматит;
АВСДерм - дитяча лінія;
Цікабіо - загоєння шкіри;
Фотодерм - сонцезахисні засоби;
Себіум - жирна і комбінована шкіра, лікування акне;
Сенсібіо - чутлива шкіра, себорейний дерматит, розацеа;
Ноде - догляд для волосся і шкіри голови;
Гідрабіо - чутлива і зневоднена шкіра.Кожна серія - одна з 8 комплексних програм компанії Біодерма для лікування і профілактики різних проблем шкіри. Вибравши лікувальну косметику Bioderma будь-який з них, будьте впевнені у високій якості і ефективності засобів, що входять до неї, які дарують шкірі комфорт і захист.


Недостатньо домогтися тимчасового поліпшення стану шкіри при лікуванні більшості дерматологічних захворювань, впевнена компанія, тому пропонує особливе рішення кожної проблеми.


Компанія Біодерма, заснована ще в 1978 році як фармацевтична, стала одним з лідерів у виробництві медичної косметики, в даний час активно рекомендованої дерматологами в більш ніж 65 країнах світу.


Косметика Bioderma - це останні досягнення науки для здоров'я Вашої шкіри. Сприяючи підвищенню стійкості шкіри, повертаючи їй природний баланс, ми "вчимо шкіру бути здоровою"! Купити косметику Біодерма (Bioderma) легко, разом з магазином МедіКосметік. Зателефонуйте нам або напишіть в чаті і досвідчені дерматологи-консультанти допоможуть Вам. Приємних покупок!

Більше
  • Перегляд
на сторінці
Showing 1 - 8 of 64 items