Список товарів виробника - FILORGA

Філорга - це поєднання принципів мезотерапії з ефективністю нанокосметики для збереження молодості Вашої шкіри. Кожен засіб пройшов клінічні випробування і містить в основі NCTF (поєднання 135 активних компонентів) і гіалуронову кислоту, яка характеризується високим молекулярною вагою, що дозволяє ефективнішим чином проникати в шкіру.


Дія NCTF аналогічно ін'єкціям мезотерапії: хроносфера з її вмістом проникають в шкіру і ефективно працюють на результат:


стимулюють клітинну активність
відновлюють колаген
захищають від вільних радикалів
Це дозволяє Вашій шкірі повернути молодість, виглядати свіжою, залишатися гладкою і пружною. Косметика Філорга для домашнього догляду.


Філорга - це приголомшливі засоби на основі останніх досягнень науки - естетичної медицини, які дозволяють жінці ефективно доглядати за шкірою самостійно в домашніх умовах. В арсеналі провідних фахівців в області естетичної медицини косметика Філорга присутня вже давно і блискуче зарекомендувала себе.


Купити Filorga (Філорга) за вигідними цінами і з безкоштовною доставкою по всій Україні можна на сторінках магазину MEDIcosmetic.com.ua. Термін доставки засобів марки Філорга в від 1 до 3 днів.


Лабораторії аптечної косметики Філорга з 1978 року перебувають в авангарді боротьби зі клітинним старінням. Фахівці лабораторій постійно працюють над пошуком нових способів боротьби зі зморшками, втратою пружності, тонусу і втомою шкіри і пропонують жінкам свої передові розробки для щоденного догляду. Купити косметику Філорга (Filorga) легко, разом з магазином Лакрема. Слідкуйте за новинками Filorga в нашому магазині!

Більше
  • Перегляд
на сторінці
Showing 1 - 8 of 42 items